Táborland

Termín, věk a délka turnusů

Tábor probíhá po dobu 8 dní a uskuteční se ve dvou turnusech.

Určen je pro děti ve věku od 10 do 17 let.

Kód turnusu

Termín

Cena

Volná místa

Chci jet!

LT1/2024

20.07. - 27.07.

6 890 Kč

Více jak 10

PŘIHLÁŠKA

LT2/2024

27.07. - 03.08.

6 890 Kč

Více jak 10

PŘIHLÁŠKA

Lokalita

Vaše děti budou ubytované v horském Hotelu Semerink, který se nachází v samotném srdci Jizerských hor. Dětem nabízí veškerý tepelný komfort a čistotu. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové. Vícelůžkové pokoje jsou pak o dvou samostatných místnostech. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a WC. Hotel je dále vybaven několika společenskými místnostmi, které můžeme využít v případě velmi nepříznivého počasí.
K dispozici je velká jídelna s dataprojektorem, WI-FI připojení, tělocvična, posilovna, sauna. Samozřejmostí je výborná kuchyně, která v případě potřeby připraví i bezlepkovou stravu.

Doprava

Z Prahy je zajištěna doprava přímo k nám do Jizerských hor moderním klimatizovaným autobusem. Cestu dětem zpříjemní naši usměvaví vedoucí a pohádka. Doprava je zahrnuta v ceně tábora.

Termín a místo odjezdu

  • I. turnus 20.7.2024         Praha – Černý Most > Janov nad Nisou
  • II. Turnus 27.7.2024       Praha – Černý Most > Janov nad Nisou

O přesném času odjezdu Vás budeme informovat s dostatečným předstihem před zahájením tábora prostřednictvím emailu.

Před nastoupením dítěte do autobusu si, prosím, připravte následující dokumenty:

  • Lékařské potvrzení*
  • Prohlášení zákonného zástupce o bezinfekčnosti dítěte*
  • Kartičku zdravotní pojišťovny (kopie)
  • Osobní léky dítěte

*Dokumenty Vám budou zaslány po přijetí a zaevidování přihlášky.

Termín a místo návratu

  • I. turnus 27.7.2024         Janov nad Nisou > Praha – Černý Most
  • II. turnus 3.8.2024         Janov nad Nisou > Praha – Černý Most

O předpokládaném času příjezdu Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.

Cena zahrnuje

Ubytování, stravu 5 x denně + přídavky, celodenní pitný režim, aktivity a program na táboře, vedoucí, zdravotníky, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, veškerý materiál spojený
s programem, denně fotografie z tábora a účastnické tričko na památku.

Cena nezahrnuje

Cestovní a úrazové pojištění dítěte, kapesné, výuku na paddleboardech (bude součástí programu
v rámci tzv. odpočinkového dne a není povinná. Cena výuky 150 Kč).

Program tábora – na co se děti mohou těšit?

Prioritou našich zkušených vedoucích je, aby se Vaše děti smály a z tábora si odvezly jen samé krásné zážitky, na které budou s úsměvem vzpomínat.

Dopolední i odpolední aktivity budou ve znamení zábavy a dobrodružství. Po celý týden nás bude provázet celotáborová hra, díky které se děti naučí například týmovou spolupráci nebo rozvíjet svou kreativitu. Čekají nás různé dobrodružné hry v přírodě, při kterých nebude nouze o legraci. V rámci pohybu a žití v přírodě se naučíme orientovat pomocí kompasu a buzoly, díky kterým budeme moci vyrazit na výlety po okolí a třeba nás zavedou i na koupaliště!
Co by to bylo za tábor bez pořádné bojovky? I na tu se děti mohou těšit.
Abychom poznali, jak krásná příroda vlastně je, společně si v rámci tvořivých dílen vyrobíme památné talismany z přírodních materiálů.

Letní dobrodružný tábor je převážně o poznávaní nových přátel a kamarádů. Na to myslí i náš večerní program, který zkrátka nesmí chybět. Společné večery budeme trávit u táborového ohně, opečeme si špekáčky, za doprovodu kytary si zazpíváme písničky a jistě se dozvíme pár zajímavých informací o přírodním živlu – ohni. V případě příznivého počasí si ti odvážliví vyzkouší, jaké to je spát “pod širákem” ve spacáku. I my víme, že na táboře nesmí chybět diskotéka, karaoke a prostě pořádná show. V případě nepříznivého počasí máme připravené tzv. “mokré varianty” programu. Součástí těchto variant je široká škála vědomostních a kreativních her, tanečních aktivit, deskové hry či divadelní scénky.

Na jaké vedoucí se můžete těšit?

Jsme tým zkušených, empatických a usměvavých vedoucích a naši práci vykonáváme s respektem
a láskou. Vaše děti nás mohou znát z ostatních akcí CK-Sport například z lyžařských či adaptačních kurzů, škol v přírodě apod. Každý z členů týmu může nabídnout mnohaletou praxi v oblasti pedagogiky a práce s dětmi. Dětem věnujeme vždy maximální pozornost a péči.

Celý tým je proškolen o zásadách bezpečnosti práce s dětmi. Součástí tábora je zdravotník. V neposlední řadě je v týmu i vedoucí, který má certifikát kurzu vodního záchranářství
v rámci VZS.

Na koho konkrétně se děti mohou těšit? Na Facebooku Táborland CK-Sport a Instagramu taborland_cksport budeme postupně zveřejňovat jména vedoucích včetně fotografie a krátkého popisu. Už teď ale víme, že se na Vaše děti moc těší!

Péče o zdraví, bezpečnost a duševní pohodu

Bezpečnost všech účastníků na táboře je na prvním místě. Veškeré aktivity a činnosti jsou sestavovány a plánovány tak, aby se předešlo jakýmkoli úrazům nebo zraněním. Tým vedoucích pravidelně a pečlivě sleduje dynamiku celé skupiny dětí – zda jsou unavení nebo naopak mají energie na rozdávání. Na základě tohoto pozorování uzpůsobujeme náš programový scénář.

Veškeré aktivity přizpůsobujeme, pozměňujeme či zcela vyřadíme ze scénáře na základě aktuálního fyzického či psychického stavu skupiny. Celý program je vždy přizpůsoben věku a schopnostem všech dětí na táboře.

Po celou dobu jsou na táboře přítomni kvalifikovaní zdravotníci, kteří pečlivě prostudují zdravotní dokumentaci každého dítěte. Hlavní zdravotník vede zdravotní deník.

Přihláška a platba

Přihlašovací formulář se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko “PŘIHLÁŠKA” výše. Jakmile přihlášku zaevidujeme, prostřednictvím emailu Vám zašleme všechny potřebné dokumenty k vyplnění včetně informací týkající se platby.

Storno podmínky a zrušení tábora

V případě zrušení tábora ze strany pořadatele Vám bude vrácena 100% částka za tábor.

Partneři

 Ck-sport-logoLogo-hotel_semerink_3000x1000-fb   166x46px_barevneLogo_kolinska_bouda_var-c

 Logo-primestske-tabory

ck-sport

Kontaktujte nás

CK Sport - Semerink s.r.o.
CK Sport - Kolínská s.r.o.
CK Sport - Kids z.s.

Mattioliho 4, 106 00 Praha 10

IČ: 24746410

E: info@ck-sport.cz

T: +420 725 00 62 62

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.